Список учнів гуртка з фізичної культури
«Волейбол»
- Андрієнко Олександр 9 клас
- Бончева Катерина 9 клас
- Бочеваров Сергій 7 клас
- Бочеваров Юрій 5 клас
- Вельчев Павло 8 клас
- Вельчева Ольга 6 клас
- Грицаєнко Олексій 11 клас
- Крец Валерія 7 клас
- Кожухар Карина 7 клас
- Коваленко Анастасія 11 клас
- Коваленко Максим 5 клас
- Михайленко Сергій 8 клас
- Орешкова Вікторія 9 клас
- Орешкова Тетяна 11 клас
- Переклицька Ангеліна 8 клас
- Переклицький Кирило 8 клас
- Рижій Богдан 9 клас
- Рижій Борис 11 клас
- Самойлов Іван 8 клас
- Самойлова Альбіна 10 клас
- Самойлова Олена 8 клас
- Семенко Микола 7 клас
- Смовженко Євгеній 5 клас
- Тракалюк Анатолій 11 клас
- Ширяєва Аліна 9 клас
- Янєв Артур 6 клас
- Янєв Дмитро 8 клас
Керівник гуртка: Сивун Микола Іванович
Наші досягнення:
- Друге місце в зональних змаганнях з волейболу серед юнаків
Результативність роботи
Гуртка
№
|
Назва
гуртка
|
Керівник
гуртка
|
Кількість годин
|
Результативність
|
1
|
Волейбол
|
Сивун М.І.
|
70 (2 год. на тиждень)
|
IV- місце у шкільній районній
спартакіаді серед юнаків ;
II- місце у зональних змаганнях
першості району серед дівчат;
II- місце у зональних змаганнях
першості району серед юнаків; II- місце у товариській зустрічі з
випускниками школи;
I- місце у товариська зустріч з
Ботієвським
ЗОШ серед дівчат;
I- місце у товариській зустрічі з
юнаками Ботієвської ЗОШ;
I- місце товариській зустрічі з
юнаками Ганно-Аполинської
ЗОШ;
II- місце у товариській зустрічі
серед дівчат Нововасилівської
ЗОШ «Гармонія».
IV- місце у районних змаганнях
присвячених 8 Березня.
|
1. Методична розробка з фізичної культури з теми:
«Програма секцій додаткового навчання з волейболу»
Автор. Летунова Віра Володимирівна 2012 р.
Переможці
II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з фізичної культури
Наказ № 276 від 16.12.2014 р
«Про підсумки проведення II( районного) та підготовку до III (обласного) етапу Всеукраїнських міжрегіональних і обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014-2015 навчальному році».
№
|
ПІБ
|
Клас
|
Бали
|
Місця
|
1
|
Мацухов Данило
|
10
|
18
|
I
|
2
|
Тракалюк Анатолій
|
9
|
9
|
I
|
3
|
Хуршудян Вікторія
|
11
|
35
|
VIII
|
4
|
Самойлова Альбіна
|
8
|
17
|
III
|
2016 -2017 н.р.