Приветствую Вас Гість | RSS
Регистрация | Вход

Темы для Юкоз

Поделиться

Уроки та дзвоники

Форма входу

Пошук

Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829

Корисні посилання
  • Відділ освіти Приазовської РДА
  • Приазовська РДА
  • Гирсовская ООШ
  • Богданівський НВК
  • Ботиевская ООШ
  • Воскресенська ЗОШ
  • Ганно-Опанлинський НВК
  • Нововасилівський НВК
  • Новокостянтинівська ЗОШ
  • Новоспаська ЗОШ
  • Олександрівська ЗОШ
  • Приазовська ЗОШ №2
  • Приазовська РСШ "Азимут"
  • Розівська ЗОШ
  • Степанівська перша ЗОШ
  • Чкаловський НВК
  • БДЮТ

  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Список учнів гуртка з фізичної культури

    «Волейбол»

    1. Андрієнко Олександр       9 клас
    2. Бончева Катерина            9 клас
    3. Бочеваров Сергій            7 клас
    4. Бочеваров Юрій              5 клас
    5. Вельчев Павло                 8 клас
    6. Вельчева Ольга               6 клас
    7. Грицаєнко Олексій          11 клас
    8. Крец Валерія                   7 клас
    9. Кожухар Карина             7 клас
    10. Коваленко Анастасія       11 клас
    11. Коваленко Максим        5 клас
    12. Михайленко Сергій       8 клас
    13. Орешкова Вікторія        9 клас
    14. Орешкова Тетяна        11 клас
    15. Переклицька Ангеліна    8 клас
    16. Переклицький Кирило    8 клас
    17. Рижій Богдан              9 клас
    18. Рижій Борис               11 клас
    19. Самойлов Іван            8 клас
    20. Самойлова Альбіна     10 клас
    21. Самойлова Олена        8 клас
    22. Семенко  Микола        7 клас
    23. Смовженко Євгеній    5 клас
    24. Тракалюк Анатолій    11 клас
    25. Ширяєва Аліна          9 клас
    26. Янєв Артур               6 клас
    27. Янєв Дмитро            8 клас

    Керівник гуртка: Сивун Микола Іванович

     

    Наші досягнення:

    1. Друге місце в зональних змаганнях з волейболу серед юнаків

    Результативність роботи
                                      Гуртка
     

    Назва
    гуртка

    Керівник
    гуртка

    Кількість годин

                Результативність

    1

    Волейбол

    Сивун М.І.

    70 (2 год. на тиждень)

    IV- місце у шкільній районній
          спартакіаді серед юнаків ;
    II- місце у зональних змаганнях
         першості району серед дівчат;
    II- місце у зональних змаганнях
         першості району серед юнаків; II- місце у товариській зустрічі з
         випускниками школи;
    I- місце у товариська зустріч з
        Ботієвським
        ЗОШ серед дівчат;
    I- місце у товариській зустрічі з
        юнаками Ботієвської ЗОШ;
    I- місце товариській зустрічі з
        юнаками Ганно-Аполинської
        ЗОШ;
    II- місце у товариській зустрічі
        серед дівчат Нововасилівської
        ЗОШ «Гармонія».
    IV- місце у районних змаганнях
          присвячених 8 Березня.

     


    1. Методична розробка з фізичної культури з теми:
    «Програма секцій додаткового навчання з волейболу»
    Автор. Летунова Віра Володимирівна 2012 р.
     

    Переможці
    II етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади
                          з фізичної культури

    Наказ № 276 від 16.12.2014 р
    «Про підсумки проведення II( районного) та підготовку до III (обласного) етапу Всеукраїнських міжрегіональних і обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014-2015 навчальному році».
     

     №

              ПІБ

      Клас

      Бали

        Місця

      1

    Мацухов Данило

        10

       18

            I

      2

    Тракалюк Анатолій

         9

         9

           I

      3

    Хуршудян Вікторія

        11

       35

          VIII

      4

    Самойлова Альбіна

         8

       17

          III

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    2016 -2017 н.р.